Jak změnit tok vašeho osudu?

Na začátek vám chceme doporučit nikdy neukončovat žádnou svoji činnost či rozdělanou práci, dokud to není dotaženo do konce, ačkoli se to často zdá býti ideálním řešením pro změnu toku vašeho osudu, je tomu ale právě naopak. Vyslechněte si naše vysvětlení níže.


Čas a události nejdou z minulosti přes přítomnost do budoucnosti, ale naopak. Čas se nad námi valí a na konci této cesty, ve čtyřrozměrném prostoru  je smrt tunelem, přechodem do jiných prostorových úrovní. 

Události ve vašem životě jsou tedy již seřazeny v určitém řetězci a vy se po nich „kloužete“. Pokud tento řetěz robijeme, naše budoucnost se odkloní z vyšlapané cesty a objeví se na  „hrbolaté pustině“. 


Pokud máte v životě smůlu, i přesto, že děláte vše jak by jste měli, musíte udělat následovné – přerušit sled událostí přicházejících z budoucnosti. Musíte „přejít na jinou stopu“. 


V našem životě existují  „klíčové“ dny, např. vaše narozeniny (pozn. ne všechny/každý rok), kdy můžete takový přechod uskutečnit. Chcete-li v tento den přesměrovat tok vašeho osudu, oslavte své narozeniny daleko od svých rodných míst a ve zcela jiném prostředí lidí. 


Aby jste přišli na pravý rok, který je vhodný pro odklon směru vašeho osudu je zapotřebí provést diagnostiku vaší karmy. Držíme vám palce, nechť je osud každého z vás takový jaký si zasloužíte.