Co je to dýchání štěstí?

Dech štěstí je technika, pomocí které můžete očistit podvědomí jedince od následků emočního stresu. Tato technika zahrnuje: kruhové dýchání, relaxaci a speciální hudbu.


Abychom lépe pochopili toto cvičení, nejdříve si musíme vysvětlit co je to astrální forma života.


Tato forma života je energetickým hologramem, který řídí konstrukci a všechny životně důležité funkce fyzického těla. Lze jej přirovnat k filmovému projektoru, jehož paprsek kreslí obraz na plátno. Zhruba řečeno paprsek světla vycházející z  filmového projektoru a dopadající na plátno lze přirovnat k astrální formě života. Pokud jsou v tomto paprsku světla cizí předměty, např. prach, hmyz či jiné nečistoty, obraz se nám může začít ztrácet nebo dokonce úplně zmizet.


V těle hrají energetické sraženiny (stopy psychických zážitků) roli „prachu“, který narušuje jasný přenos obrazu astrálního formy do fyzického těla. 
Výbornou očitkou pro tělo je hladovění po dobu 10 – 20 dnů, zatímco usazeniny na astrální formě vašeho já se odstraňují dechem štěstí.
Důležitá je také práce s vašimi individuálními charakterovými vlastnostmi. Různé psychické vlastnosti způsobují energetické poruchy v astrální formě vašeho já a mají ničivý dopad na životní procese ve vašem těle. Například vysoký krevní tlak má za následek veliké vzrušení.


K uklidnění a normalizace astrální formy vašeho já slouží také různé druhy relaxace a meditace. Např. jóga, čínská gymnastika a další fyzická cvičení.
Důležitá je také práce s principy žluče, hlenu a větru (více o tomto tématu naleznete v samostatném článku). 
Je důležité vědět a chápat jaká práce a v jaké etapě se má provádět na astrální formě vašeho já. 


1, V první části je třeba astrální formu očistit.


2, Následně je důležité obnovit normální tok energií, tak aby bylo vše harmonické a vyvážené. 


3, Za třetí je zapotřebí tento stav udržet a podniknout preventivní kroky k očištění vašeho astrální já.